Pro plan köpek maması

Köpeklerimiz için daima en iyi ve en güvenilir besinleri ararız, işte köpeğim için köpek maması ararken sizlere tecrübelerimi aktarmamın iyi olacağını düşündüm.Yavru köpeğim zamanla büyüyordu ve aldığım mamanın kalitesi aşikardı, fakat bir süre sonra bazı rahatsızlıklar yaşamaya başladı, özellikle sindirim bozuklukları bunun başında geliyordu.Doğruyu söylemem gerekirse mamaların aralarındaki farkları henüz farkedememiştim. Veterinerimin tavsiye ile Pro Plan almaya başladım. Alman kurdu köpeğim bir süre sonra sağlık sorunlarından kurtulup parlak tüylerine kavuştu.

Pro Plan'ı araştırdığımda Amerikali bir firma olduğunu en son Nestle ile birleşerek Nestle Purina olduğunu gördüm, dünyanın neredeyse her ülkesinde satılan pro plan köpek mamaları dünya'nın en çok satan mamaları arasında.

Özellikle yavru köpeğime aldığım puppy digestion ona çok yaradı, kuzu etli içeriğiyle hem sindirime faydası oldu hem de tüyleri düzeldi, daha önceki mamadaki düşük et oranı ve yüksek tahıl ona hiç yaramamıştı. Daha sonra somonlu pro plan köpek maması denedim, bu sefer sonuçlar daha da iyiydi omega3 içeriğine sahip somon eti daha parlak tüy yapısına kavuşmasını sağladı. Köpeğimin hayatdaki en büyük zevki benimle oyun oynamak ve mama yemek o yüzden artık onun için en iyi mamayı alıyorum.

Pro plan köpek mamasını internetden de satın alabilirsiniz özellikle mamabakkali.com gibi sitelerde uygun fiyat ve taksit avantajı bulunmakta, sevgili canlara en iyisini sunmak için bu yazıyı yazdım iyi günler dilerim.