Mamabakkali.com Açıldı
0

Evcil hayvanlarımız , can dostlarımız için daima en iyisini istiyoruz, hayatımızın bir parçası olan hayat arkadaşımız olan kediler ve köpekler için sürekli online olarak mama alıyoruz. Bunları yaparkende genel olarak fiyat odaklı girişimler içerisindeyiz. Tabii ki bu haklı herkes için söz konusu, kim daha uygun fiyatlı bir mama almak istemez ki. Fakat online mama satışı yapan sitelerde genel olarak bir sorun yaşamaktayız ve bu sorunlara Mamabakkali.com olarak çözümler üretiyoruz.

Fiyat ve Güven Sorunu


Mamabakkali.com olarak yerel anlamda iki noktamızda da internet fiyatlarında satış yapıyoruz bunun yanı sıra 7/24 destek veriyoruz. Tüm bunların yanı sıra digger sitelerin sorumluluk almak istemedikleri birşey yapıyoruz, size yoğum kargo trafiğinin içine atmayarak mama siparişinizi biz teslim ediyoruz.

Antalya başlayan projemizde , Antalya’da gün içinde mama teslimatı sözü veriyoruz, ister kedi maması, ister kopek maması siparişi verin 16:00’dan önceki tüm siparişlerinizi evinize kendimiz getiriyoruz.

Kargo Kaybolmasına Son


Yerel eticaret ve teslim ağının en büyük avantajı, kargo firmaları ile yaşadığınız sorunların minumuma inmesi, tedarikçi ürünü kargoya teslim eder bunu yaparken size yüksek bir meblada sipariş karşılığında sağlar , bunu sağladıktan sonra mamanızı evde beklemeniz gerekir, özellikle çalışan kişiler için mamayı kargodan teslim almak inanılmaz zordur. Bunun için öncelikle ya işten erken çıkmalısınız ya da aldığınız büyük paket mamayı kendiniz iş yerinizden alıp evinize götürmelisiniz. Zaten ilk aramada kargo firması size ulaşamadıysa bundan sonra işiniz çok zordur, can dostunuzun maması kimbilir nerede hangi şubededir.

Antalya’da artık bunlara son veriyoruz ve akşam 19:00’dan sonra gece dağıtımına çıkıyoruz, artık mamalarınızı evde oturup beklemek zorunda kalmayacaksınız.